Про Нас

Наш магазин продає корми для тварин в Україні з 2010 року. За цей час ми сформували коло постійних клієнтів і неухильно розширюємо його. Коли випадкові відвідувачі стають клієнтами, а потім постійними клієнтами - це найкраща нагорода для нашої роботи.


Особливості та принципи


·        Ми дотримуємося особливої політики - продаємо тільки сертифіковані товари. Ми співпрацюємо виключно з офіційними дистриб'юторами виробників комбікормів в Києві.


·        Ми не працюємо з посередниками і радувати покупців низькою ціною.


·        Кожен бажаючий може купити комбікорм недорого, незалежно від кількості.


·        Наш девіз - низька ціна від першої покупки!


·        Періодично влаштовуйте акції і розпродажі, щоб порадувати наших клієнтів і їх вихованців.


Якщо ви живете в Києві, корми і продукти тваринного походження купуйте в нашому магазині - проспект Перемоги, 60 в ТЦ People's. Працюємо по буднях з 10.m до 7 вечора.m., субота з 10.m до 17.m. Вихідний день - неділя.


Жителів інших міст України запрошують в інтернет-магазин kupitkorm.com.ua. Зробіть покупку безпосередньо на сайті або по телефону.


Ми відправляємо замовлення на Intaim і New Mail шляхом накладеного платежу або передоплати на картку ПриватБанку.


Бажаємо нашим меншим братам якнайкраще, тому відповідально підходимо до вибору товару для магазину. Ви не отримуєте прострочену їжу, співробітники уважно стежать.


Асортимент, зазначений на сайті, завжди доступний, і відправляється вам відразу після заявки. Якщо їжа закінчиться, ми організуємо її доставку якомога швидше.


Приходьте, телефонуйте, замовляйте! Нам є що запропонувати вашим вихованцям.